Giordani Gold
Ajlajner i zi Giordani Gold Iconic Hybrid

Përshkrim

Ajlajner i zi i lëngshëm i mbushur me Bisabolol që kujdeset dhe ushqen, jep rezultate afatgjata, me shumë pigmentim dhe të mprehtë. Ndihmon në hidratimin e zonës delikate të syve. Rezistent ndaj ujit, i lehtë për t'u aplikuar dhe hequr. Thahet në më pak se 10 sekonda.
AQUA, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, CETEARETH-25, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PPG-26-BUTETH-26, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, HYDROXYACETOPHENONE, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, CITRIC ACID, C11-15 PARETH-7, BISABOLOL, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, TOCOPHEROL, SODIUM DEHYDROACETATE, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, POTASSIUM SORBATE, TETRASODIUM EDTA, CI 77266 (NANO)
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.