Home
Manikyr
THE ONE
TO Ultimate Gel NL nuanca

Përshkrim

Salloni i shkëlqimit me xhel deri në 11 ditë rezulton në një moment! Nuk ka llambë UV. Mos u shqeteso.


Merrni vëllim 3D dhe efekt shkëlqimi xhel për deri në 11 ditë, kur kombinohen llaku Ultimate Nail Lacquer dhe Top Coat. Me teknologjinë Photo Reactive: Shkëlqimi përfundimtar i pasqyrës me veshje të gjatë, si xhel, efekti i volumit 3D dhe intensiteti i gjallë i ngjyrave. Teknologjia Photo Reactive aktivizohet në dritën natyrale të ditës vetëm kur aplikoni THE ONE Ultimate Gel Top Coat Hapi 2. Hiqet si lustrim i zakonshëm.

Për të aktivizuar Teknologjinë Photo Reactive: Hapi 1 aplikoni llakun e thonjve me xhel The ONE Ultimate. Hapi 2 aplikoni The ONE Ultimate Gel Top Coat. Largohet si lustrim i zakonshëm.


Teknologjia Photo Reactive – një kompleks unik molekular që jep përfitime sensacionale në 4 dimensione kur aplikoni së bashku llakun dhe shtresën e sipërme:


  • Long Wear – formon një film fleksibël, mbrojtës për veshje deri në 11 ditë me shkëlqim xhel, pa prekje*
  • Shkëlqim si xhel – krijon një përfundim shumëdimensional dhe me shkëlqim të lartë!*
  • Volume Effect – një rrjet 3D për një efekt xhel-volumi!*
  • Intensiteti i ngjyrave të gjalla – jep ngjyrë të gjallë që mbetet e freskët ndërsa vishni!*

*Testuar nga konsumatori së bashku me Top Coat 43185

Të gjithë Përbërësit
ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TOSYLAMIDE/EPOXY RESIN, TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, MICA, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, DIACETONE ALCOHOL, OCTOCRYLENE, SILICA, HEA/IPDI ISOCYANURATE TRIMER/PG CROSSPOLYMER, PHOSPHORIC ACID, GLYCOLIC ACID, TIN OXIDE, MALIC ACID, LACTIC ACID, AQUA, +/-: CI 77891, CI 77491, CI 15880, CI 77000, CI 15850, CI 77499, CI 77266 (NANO), CI 19140, CI 77510
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.