Home
Vaskë dhe Dush
Kujdesi i Trupit
Coconut Xhel pastrues për Duar

Aplikoni nje sasi te vogël,sipas nevojës në duart tuaja

Për shekuj me radhë, vaji i kokosit ka qenë i njohur për vetitë e tij mbrojtëse natyrore dhe aftësinë e tij për të ndihmuar në zvogëlimin e baktereve.Është gjithashtu e pasur me acide yndyrore thelbësore dhe vitamina

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN, CITRONELLOL, POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL, COCOS NUCIFERA OIL, PHENOXYETHANOL

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.