Home
Pastrues trupi
Love Nature
Love Nature krem ushqyes dushi me gjalpë organike kakao dhe vaj kokosi

Përshkrim

Merrni një larje me disa nga përbërësit e jashtëzakonshëm të natyrës dhe teksturat ushqyese. Një krem ​​dushi me shkumë, i mbushur me gjalpë natyrale kakao dhe vaj kokosi, dhe është zhvilluar për të pastruar dhe hidratuar lëkurën ndërsa shijoni aromën kremoze dhe gustator. E testuar dermatologjikisht dhe e balancuar me pH, formula është gjithashtu e biodegradueshme*. Dhe duke qenë se shishja është bërë edhe me plastikë 100% të ricikluar, kjo i sjell dobi edhe planetit!

Masazhojeni në lëkurë të lagur dhe shpëlajeni.

Për përvojën e plotë ushqyese dhe rezultatet më të mira në lëkurën tuaj, përdorni së bashku me kremin e trupit ose locionin e trupit në të njëjtin gamë.

Ky krem ​​pastrues dushi me teksturë ushqyese përmban gjalpë organike kakao dhe vaj kokosi.


Gjalpë kakao organike natyrale

Gjalpi i kakaos nuk është i panjohur për këdo që di për hidratimin natyral të lëkurës - ai njihet si hidratuesi i fundit falë të qenit i pasur me acide yndyrore që përthithen bukur në lëkurë. Ka edhe erë të shijshme!


Vaj natyral organik i kokosit

Vaji i këtij trajtimi të famshëm ekzotik është pjesë e dietës së njerëzve dhe rutinës së kujdesit të lëkurës për shekuj me radhë. I pasur me acide yndyrore, ndihmon në ushqimin e lëkurës kur pastron dhe hidraton.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURETH-3, PARFUM, COCO-GLUCOSIDE, GLYCOL DISTEARATE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, COCOS NUCIFERA OIL, SODIUM CITRATE, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER, CI 16035, CI 19140, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.