Home
Pastrues trupi
Love Nature
Love Nature Refreshing Sapun me ujë organik kokosi dhe pjepër

Përshkrim

Shijoni kënaqësitë e thjeshta të natyrës me një copë sapuni që pastron lëkurën tuaj për ta lënë atë të ndjehet e freskët dhe erëmirë me aromën frutash, freskuese të ujit të kokosit dhe pjeprit. Formula është e biodegradueshme*, e testuar dermatologjikisht dhe përmban 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstrakte organike natyrale të ujit të kokosit dhe pjeprit. Një eksperiencë pastruese dhe më e qëndrueshme që ju dhe shqisat tuaja thjesht do ta doni!

Shkumoni dhe shpëlajeni. Për një përvojë edhe më freskuese përdorni së bashku me mjegullën e aromës në të njëjtin gamë.

Ky sapun përmban ekstrakte organike natyrale të ujit të kokosit dhe pjeprit.


Ekstrakt natyral organik i ujit të kokosit

Arrat e kokosit ofrojnë dhuratat më të çmuara të natyrës - ujin natyral të kokosit. I pasur me elektrolite që ndihmojnë në rimbushjen e ekuilibrit të ujit të trupit tonë, ndërsa i pasur me sheqerna që ndihmojnë në freskimin e lëkurës.


Ekstrakt organik natyral i pjeprit

Ndoshta një nga frutat më të shijshëm në botë – pjepri me lëng është gjithashtu i pasur me vitamina, antioksidantë dhe sheqerna që ndihmojnë në fuqizimin dhe freskimin e lëkurës tuaj.

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, GLYCERIN, PARFUM, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CITRONELLOL, CUCUMIS MELO SEED EXTRACT, COCOS NUCIFERA WATER, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 77891, CI 74160, CI 77499, CI 47005, CI 74260
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.