Home
Hidratues trupi
Love Nature
Losion Trupi ushqyes Love Nature me gjalpë organike kakao dhe vaj kokosi

Përshkrim

Thithni të mirat ushqyese të natyrës me një locion trupi të butë dhe kremoz të mbushur me gjalpë organike natyrale kakao dhe vaj kokosi. Duke siguruar hidratim 24 orësh, kjo formulë që përthithet shpejt lë edhe lëkurën më të thatë mrekullisht të lëmuar dhe me një aromë kremoze, gustator që thjesht do t'ju pëlqejë! Me përbërës 94% me origjinë natyrale dhe një shishe e bërë me 50% plastikë të ricikluar.
AQUA, GLYCERIN, ISOPROPYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, CETEARETH-20, PARFUM, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, PHENOXYETHANOL, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, SODIUM BENZOATE, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, BENZYL SALICYLATE, COCOS NUCIFERA OIL, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER, COUMARIN, LIMONENE, CI 19140, CI 16035, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.