Home
Pastrues trupi
Love Nature
Love Nature Energising Xhel dushi eksfoliues me nenexhik dhe mjedër organike

Përshkrim

Ky xhel dushi pastrues thellësisht dhe eksfolues po shpërthen me aromën energjike, me lëng të mentes dhe mjedrës. Për të lënë një buzëqeshje edhe më të madhe në fytyrën tuaj, formulimi me shkumë të bukur përmban ekstrakte organike natyrale, grimca eksfoluese me origjinë natyrore, pa parabene – dhe është i balancuar me pH, i testuar dermatologjikisht dhe i biodegradueshëm*. Nëse kjo nuk mjafton, shishja është bërë nga plastika 100% e ricikluar. Duke e bërë këtë një xhel dushi të zhvilluar me ju dhe planetin në mendje.

Masazhojeni lëkurën e lagur, thithni aromën e shijshme të freskët dhe shpëlajeni.

Për një eksperiencë edhe më energjike përdorni së bashku me locionin e trupit dhe mjegullën e aromës në të njëjtin gamë.

Ky xhel dushi përmban ekstrakte organike natyrale të nenexhikut dhe mjedrës, dhe grimca eksfoluese me origjinë natyrale.


Ekstrakt organik i mentes

Të gjithë e njohin dhe e duan aromën unike freskuese të gjetheve të mentes. Por a e dini se ky ekstrakt organik dhe natyral gjithashtu ndihmon për të energjizuar lëkurën?


Ekstrakt organik i mjedrës

Mjedrat nuk janë vetëm të shijshme - ato janë gjithashtu të mbushura me vitamina antioksidante E, B dhe C, të cilat të gjitha ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës dhe për ta mbajtur atë energjike.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, ACRYLATES COPOLYMER, HYDRATED SILICA, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PARFUM, SODIUM BENZOATE, SODIUM SALICYLATE, LIMONENE, SODIUM HYDROXIDE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT, RUBUS IDAEUS SEED OIL, SODIUM CITRATE, CHONDRUS CRISPUS POWDER, PHENOXYETHANOL, AGAR, POLYVINYL ALCOHOL, BENZOIC ACID, GLUCOSE, POTASSIUM CHLORIDE, DEHYDROACETIC ACID, XANTHAN GUM, AMMONIUM POLYACRYLATE, CI 16035, CI 77288, CI 77492, CI 17200, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.