Home
Pastrues trupi
Love Nature
Love Nature Caring Krem dushi me tërshërë organike dhe kajsi

Përshkrim

Bëni dush dhe pastroni me disa nga përbërësit e këndshëm dhe të kujdesshëm të natyrës. Krem dushi me shkumë me ekstrakte organike natyrale të tërshërës dhe kajsisë, i formuluar posaçërisht për të gjithë familjen, duke përfshirë fëmijët e moshës 3 vjeç e lart dhe gjithashtu i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Formula e balancuar me pH dhe e testuar dermatologjikisht do t'i lërë lëkurës një ndjesi të freskët, të pastër dhe aromatik me një aromë të kujdesshme frutash. Me një formulë të biodegradueshme* dhe shishen e saj të bërë me plastikë 100% të ricikluar.

Masazhojeni lëkurën e lagur, thithni aromën e shijshme të kujdesshme dhe shpëlajeni.

Për një përvojë edhe më të kujdesshme, përdorni së bashku me kremin e trupit ose locionin e trupit dhe mjegull aromatik në të njëjtin gamë.

Ky krem ​​dushi i kujdesshëm dhe pastrues përmban ekstrakte organike të tërshërës dhe kajsisë.


Ekstrakt organik i tërshërës

Kjo kokërr e zakonshme e drithërave është kujdesur për lëkurën e njerëzve për mijëra vjet! Ai përmban vitamina B që ndihmojnë në gjendjen dhe zbutjen e lëkurës edhe të ndjeshme.


Ekstrakt organik i kajsisë

Ndoshta nuk është çudi të dëgjosh se kajsitë ndihmojnë në ruajtjen e niveleve të shëndetshme të ujit në lëkurë. Ato gjithashtu ofrojnë një nxitje të madhe të vitaminës që ndihmon në kujdesin për lëkurën kur hidraton ose pastron.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, COCO-GLUCOSIDE, GLYCOL DISTEARATE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, PRUNUS ARMENIACA FRUIT EXTRACT, SODIUM CITRATE, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, CI 15985, CI 16035
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.