Home
Sprej për Trup & Deodorant
Divine
Divine Perfumed Roll-On Deodorant

Përshkrim

Trajtoni sqetullat tuaja me këtë Deodorant të Parfumuar Roll-on, i mbushur me aromën ikonike të Divine për t'ju mbajtur të ndiheni të freskët dhe aromatik nga mëngjesi në mbrëmje.


Duke ofruar 48 orë mbrojtje të provuar kundër djersitjes∆, formula e lehtë dhe kremoze thahet shpejt për t'i lënë nënsqetullat një ndjenjë të lëmuar dhe të butë të mëndafshtë – pa shenja të bardha dhe pa mbetje ngjitëse.


Aroma e sofistikuar e lules së bardhë me zambak dhe Freesia rrezaton një bukuri femërore të fuqishme dhe të paharrueshme, duke e bërë këtë një shtesë të përditshme të këndshme dhe efektive për të përmirësuar përvojën tuaj të parfumit. I testuar dermatologjikisht.

Aplikoni formulën roll-on çdo ditë për të pastruar dhe tharë nënsqetullat.

Formula e testuar dermatologjikisht nuk përmban alkool dhe është e mbushur me aromën ikonike dhe të fuqishme të Divine.


Notat e sofistikuara të luleve të manushaqes pluhur, bambusë dhe hiancitit të ujit hapin aromën me një përshtypje të parë shkëlqyese. Një buqetë madhështore me lule të bardha me zambak, Freesia, Trëndafil dhe Jasemini shkëlqen në zemër, duke rrezatuar një bukuri të fuqishme dhe të paharrueshme femërore që sjell aspekte të ëmbla dhe pikante. Notat sensuale drusore të drurit të sandalit dhe myshkut të bardhë mbeten për të nxjerrë në pah magjepsjen e përjetshme dhe cilësinë e yjeve.


Familja e aromave

Floral Fruity Woody


Nota hero

Lily and Freesia


Historia e notave hero

Një buqetë e mrekullueshme me lule të bardha me Lily dhe Freesia shkëlqen në zemër, duke rrezatuar një bukuri femërore të fuqishme dhe të paharrueshme. Me pamjen e tyre ekzotike që nxjerr cilësi të pamohueshme të yjeve, këto lule të bardha magjepsëse sjellin aspekte të ëmbla, pluhur dhe pikante – dhe mbushin Ujën e Parfumit me një sofistikim të ndritshëm për magjepsjen e përditshme.


Notat kryesore

Top: Violet, Bamboo, Water Hyacinth

Zemer: Rose, Lily, Jasmine, Freesia

Bazë: Plum, White Musks, Sandalwood

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, STEARETH-2, PPG-15 STEARYL ETHER, STEARETH-21, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, PARFUM, CYCLOHEXASILOXANE, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, EUGENOL, LIMONENE
Kushdo që tha që ju duhet të mbani veshjet tuaja më të mira për raste të veçanta, ka gabuar. Ju meritoni të shkëlqeni si një yll çdo ditë!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.