Home
Hidratues trupi
Divine
Divine Kremë për Trup e Parfumuar

Përshkrim

Hidratoni bujarisht lëkurën tuaj me këtë Krem Trupi me parfum të pasur luksoz për t'u ndjerë si një yll dhe për të shkëlqyer në çdo moment.


Tekstura luksoze ushqen dhe zbut lëkurën për ta lënë atë të ndjehet e lëmuar dhe e hidratuar, ndërsa formula që përthithet shpejt shkrihet në lëkurë duke mos lënë mbetje të yndyrshme.


I mbushur me aromën ikonë të Divine, një aromë e sofistikuar lulesh e bardhë me zambak dhe Freesia për të rrezatuar një bukuri femërore të fuqishme dhe të paharrueshme.


I testuar dermatologjikisht.

Masazhojeni trupin tuaj për lëkurë të hidratuar bukur dhe aromatike. Shtresoni kremin e trupit të parfumuar me Ujë Parfumi Divine për të përmirësuar aromën dhe për ta bërë atë të zgjasë më gjatë.

Formula e testuar dermatologjikisht është e mbushur me aromën ikonike dhe të fuqishme të Divine.


Notat e sofistikuara të luleve të manushaqes pluhur, bambusë dhe hiancitit të ujit hapin aromën me një përshtypje të parë shkëlqyese. Një buqetë madhështore me lule të bardha me zambak, Freesia, Trëndafil dhe Jasemini shkëlqen në zemër, duke rrezatuar një bukuri femërore të fuqishme dhe të paharrueshme që sjell aspekte të ëmbla dhe pikante. Notat sensuale drusore të drurit të sandalit dhe myshkut të bardhë mbeten për të nxjerrë në pah magjepsjen e përjetshme dhe cilësinë e yjeve.


Familja e aromave

Floral Fruity Woody


Nota kryesore

Lily dhe Freesia


Tregimi per notat hero

Një buqetë e mrekullueshme me lule e bardhë me Lily dhe Freesia shkëlqen në zemër, duke rrezatuar një bukuri femërore të fuqishme dhe të paharrueshme. Me pamjen e tyre ekzotike që nxjerr cilësi të pamohueshme të yjeve, këto lule të bardha magjepsëse sjellin aspekte të ëmbla, pluhur dhe pikante – dhe mbushin Eau de Parfum me një sofistikim të ndritshëm për magjepsjen e përditshme.


Notat kyçe

Top notat: Violet, Bamboo, Water Hyacinth

Zemra e notave: Rose, Lily, Jasmine, Freesia

Notat bazë: Plum, White Musks, Sandalwood

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, PARFUM, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, CARBOMER, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, CETEARETH-20, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, DISODIUM EDTA, LINALOOL, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ISOPROPYL MYRISTATE, CITRONELLOL, GERANIOL, EUGENOL, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL
Kushdo që tha që ju duhet të mbani veshjet tuaja më të mira për raste të veçanta, ka gabuar. Ju meritoni të shkëlqeni si një yll çdo ditë!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.