Home
Hidratues trupi
Divine
Divine Exclusive Kremë për trup e Parfumuar

Përshkrim

Hidratoni bujarisht lëkurën tuaj me këtë Krem Trupi të Parfumuar, të pasur në mënyrë dekadente, për të nxjerrë një shkëlqim që nxjerr cilësi yjesh.


Tekstura luksoze ushqen dhe zbut lëkurën për ta lënë atë të ndjehet e lëmuar dhe e hidratuar, ndërsa formula e përthithjes së shpejtë shkrihet në lëkurë duke mos lënë mbetje të yndyrshme.


E mbushur me aromën e fuqishme magjepsëse të Divine Exclusive, një aromë e shkëlqyeshme por e ngrohtë e krijuar me ekskluzivitetin Shining Star Accord për të rrezatuar një buqetë të ndritshme me lule - e destinuar të lërë një përshtypje të paharrueshme ylli.


I testuar dermatologjikisht.

Masazhojeni trupin tuaj për lëkurë të hidratuar bukur dhe aromatike. Shtroni kremin e trupit të parfumuar me Ujë Parfumi Divine Exclusive për të përmirësuar aromën dhe për ta bërë atë të zgjasë më gjatë.

Formula e testuar dermatologjikisht është e mbushur me aromën e fuqishme magjepsëse të Divine Exclusive.


Notat e ndritshme të agrumeve të Mandarinës Siciliane, Bergamotit dhe Luleshtrydhes së egër joshëse e hapin aromën me tërheqje magnetike për një përshtypje të parë verbuese dhe të fuqishme. Me një shpirt të ngrohtë në zemër, ekskluziviteti Shining Star Accord zë në qendër të vëmendjes - duke rrezatuar një buqetë të ndritshme me lule me bozhure dhe jasemini që shkëlqen me një shteg të paharrueshëm dhe tërheqës. Notat drusore shumë të ngrohta të Patchouli Prisma mbeten për të nxjerrë në pah magjepsjen e përjetshme.


Familja e aromave

Fruity Chypre


Nota hero

Shining Star Accord


Historia e shënimit të notës hero

Every star has their secret. The Shining Star Accord takes center stage in this powerfully captivating premium Eau de Parfum, radiating a bright floral bouquet that shines with a magnificent trail. A glamorous note exclusively created for Oriflame, this secret signature accord lingers with the longest trail for ultimate impact – destined to leave an unforgettable impression like no other, with the Shining Star Accord you exude undeniable star quality.

Çdo yll ka sekretin e tij. Shining Star Accord zë në qendër të vëmendjes këtë Ujë Parfumi premium të fuqishëm tërheqës, duke rrezatuar një buqetë të ndritshme me lule që shkëlqen me një shteg të mrekullueshëm. Një notë magjepsëse e krijuar ekskluzivisht për Oriflame, kjo marrëveshje sekrete e nënshkrimit vazhdon me gjurmët më të gjata për ndikimin përfundimtar – e destinuar të lërë një përshtypje të paharrueshme si askush tjetër, me Shining Star Accord ju kulloni cilësi të pamohueshme të yjeve.


Notat kryesore

Top notat: Sicilian Mandarin, Bergamot, Wild Strawberry

Notat e brendshme: Shining Star Accord, Peony, Chinese Jasmine Sambac Absolute, Heliotrope

Notat bazë: Siam Benzoin, Vanilla, Patchouli Prisma, Ambrox®

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, PARFUM, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, CARBOMER, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, CETEARETH-20, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, DISODIUM EDTA, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, ISOPROPYL MYRISTATE, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, GERANIOL, COUMARIN, CITRAL
Kushdo që tha që ju duhet të mbani veshjet tuaja më të mira për raste të veçanta, ka gabuar. Ju meritoni të shkëlqeni si një yll çdo ditë!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.