Home
Vaj për flokë
Love Nature
Love Nature Vaj kokosi ushqyes për flokët

Përshkrim

Vaj i butë dhe ushqyes për flokët që rimbush flokët e thatë dhe të dëmtuar, me vaj natyral kokosi. Projektuar për të hidratuar flokët dhe për të ndihmuar në parandalimin e zbokthit. Me përbërës 99% me origjinë natyrale. Formuluar për të qenë i biodegradueshëm dhe pa silikone apo parabene.

Aplikoni vajin në flokët tuaj. Masazhojeni derisa vaji të përthithet në rrënjët tuaja. Lëreni brenda natës ose për 4-5 orë. Lani të nesërmen me shampo dhe më pas kondicioner.

Vaj natyral i kokosit

Vaji i kokosit është i pasuruar me veti kondicioner dhe ushqyes, duke e bërë atë një zgjidhje perfekte për flokët e thatë dhe të dëmtuar.

Të gjithë Përbërësit
COCOS NUCIFERA OIL, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.