Home
Sapun
Banjë & Dush
Elemental Sfungjer për Dush

Përshkrim

Përmirësoni përvojën tuaj të pastrimit me këtë leckë dushi të bërë nga materiale 100% të ricikluara në një ngjyrë të freskët, bruz. Shijoni një masazh të butë dhe pastrim freskues. Bëhuni shkumë me larjen tuaj të preferuar të trupit dhe lani papastërtitë për një ndjenjë të freskët dhe të pastër. Shpëlajeni pas përdorimit dhe thajeni në ajër.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.