Tender Care
Tender Care Balsam mbrojtës me farën e luleshtrydhes

Përshkrim

Balsam buzësh dhe hidratues për lëkurën në një kavanoz të vogël. Ky balsam buzësh me shumë përdorime ushqen dhe qetëson buzët dhe lëkurën e thatë. Përmban vaj të farës së luleshtrydhes me acide yndyrore të njohura për të ushqyer në mënyrë efektive lëkurën. Ju lë me buzë dhe lëkurë të butë me një aromë të këndshme luleshtrydhe.

Për lëkurë të bukur dhe të butë:

  1. Zbuteni në lëkurë të thatë në fytyrë, bërryla, duar, buzë, gjunjë ose këmbë.
  2. Aplikoni Tender Care sa herë që është e nevojshme, kurdo që të keni nevojë.

Vaji i farës së luleshtrydhes përmban acide yndyrore që hidraton dhe zbut lëkurën. Është gjithashtu një burim natyral i antioksidantëve si vitamina C që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lira.

Dylli i bletës është një dyll natyral që qetëson dhe mbron lëkurën.

Vitamina E vepron si një antioksidant për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimi i radikaleve të lira.

Të gjithë Përbërësit
PETROLATUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM, CERA ALBA, PARAFFIN, ACETYLATED LANOLIN, CETYL ALCOHOL, PARFUM, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERYL CAPRYLATE, FRAGARIA ANANASSA SEED OIL
Tender Care është një balsam i dashur për shumë qëllime me një aftësi fantastike për të zbutur dhe mbrojtur buzët dhe lëkurën e thatë në të gjithë trupin! Krijuar në vitin 1970, Tender Care është bërë një ikonë e Oriflame dhe është dashur dhe përdorur nga miliona. Formula efektive përbëhet nga një përzierje ushqyese e vajrave natyralë, dyllit të bletës dhe vitaminës E dhe ka një origjinë natyrale 99,9%.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.