Home
Kremë nate
Love Nature
Love Nature Kremë Jougrti ​​për fytyrë

Përshkrim

Duajeni natyrën dhe lëreni natyrën ta dojë lëkurën tuaj me këtë krem ​​hidratues fytyre të frymëzuar nga kosi kremoz i bërë në shtëpi dhe i projektuar për të dhënë lëkurë rrezatuese dhe me pamje të shëndetshme.


Formula e shijshme, me ekstrakte organike të boronicës, manaferrës dhe kosit, shpërthen me aromën e manave të errëta dhe përthithet shpejt për të lënë lëkurën dhe shqisat tuaja të freskohen.


•I jep lagështi dhe shkëlqim lëkurës

•Punon për të zbutur dhe zbutur lëkurën

•Ekstrakte organike të boronicës, manaferrës dhe kosit

•E testuar dermatologjikisht

•I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurën e pastruar, duke shmangur zonën e syve.

Ne e duam natyrën! Kremi për fytyrën Love Nature Dark Berries Delight përmban ekstrakte organike të boronicës, manaferrës dhe kosit.


Ekstrakt organik i boronicës: Boronicat janë një superushqim i njohur që shpërthen me të mira për lëkurën tuaj. Falë vetive të tyre antioksiduese, boronicat ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e dëmshme të radikaleve të lira, ndërsa sheqernat e tyre ndihmojnë në hidratimin e lëkurës – një kënaqësi e vërtetë!

Ekstrakt organik i manaferrës:Manaferrat me lëng janë të pasura me antioksidantë dhe vitamina, duke përfshirë vitaminën C, e cila ndihmon që lëkura juaj të duket e pastër dhe rrezatuese. Për më tepër, sheqernat e tyre të bollshme ndihmojnë në ruajtjen e ujit të çmuar për të ndihmuar në mbajtjen e lëkurës të hidratuar në mënyrë optimale.

Ekstrakt organik i kosit:Kosi njihet si një burim i shkëlqyer i proteinave, kalciumit dhe vitaminave. Kur bëhet fjalë për lëkurën tuaj, kosi përmban edhe acid laktik, i cili ka veti të buta eksfoliuese. Struktura kremoze e kosit mund të ndihmojë gjithashtu në hidratimin dhe ushqimin e lëkurës.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CANOLA OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, PARFUM, SODIUM CITRATE, ORYZA SATIVA EXTRACT, CITRIC ACID, RUBUS FRUTICOSUS FRUIT EXTRACT, YOGURT EXTRACT, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, SALIX ALBA BARK EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, SODIUM BENZOATE, CI 16035, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.