Home
Skrab
Love Nature
Love Nature Skrab Marmelade e manave ​​për fytyrë

Përshkrim

Jepini lëkurës dhe shqisave tuaja dhuratën e shkëlqimit me këtë skrab të lezetshëm të fytyrës, të frymëzuar nga tekstura dhe aroma magjepsëse e reçelit të frutave shtëpiake, i krijuar për të rigjallëruar lëkurën dhe për ta lënë atë të lëmuar dhe rrezatuese.


Scrubi është bërë nga ekstrakte organike të boronicës dhe manaferrës, si dhe nga farat organike të rrushit të zi, të cilat veprojnë si një eksfoliant natyral për të pastruar thellësisht papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës dhe për ta lënë lëkurën të butë dhe të freskët.


Formula është gjithashtu e biodegradueshme, që do të thotë se kur e shpëlani do të shpërbëhet natyrshëm pa dëmtuar mjedisin. Lajm i mrekullueshëm për lëkurën dhe planetin tuaj!


•E dizenjuar për të rigjallëruar dhe për të dhënë lëkurë të lëmuar, me pamje rrezatuese

•Ekstrakte organike të boronicës dhe manaferrës

•Farat organike të rrushit të zi

•Formula e biodegradueshme

•I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Masazhojeni në lëkurë të lagur, duke shmangur zonën e syve.

Shpëlajeni me kujdes.

Thajeni butësisht lëkurën.

Ne e duam natyrën! Scrub për fytyrën Love Nature Dark Berries Delight Marmalade përmban ekstrakte organike të boronicës dhe manaferrës dhe farave organike të rrushit të zi.


Ekstrakt organik i boronicës:

Boronicat janë një superushqim i njohur që shpërthen me të mira për lëkurën tuaj. Falë vetive të tyre antioksiduese, boronicat ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e dëmshme të radikaleve të lira, ndërsa sheqernat e tyre ndihmojnë në hidratimin e lëkurës – një kënaqësi e vërtetë!


Ekstrakt organik i manaferrës: Manaferrat me lëng janë të pasura me antioksidantë dhe vitamina, duke përfshirë vitaminën C, e cila ndihmon që lëkura juaj të duket e pastër dhe rrezatuese. Për më tepër, sheqernat e tyre të bollshme ndihmojnë në ruajtjen e ujit të çmuar për të ndihmuar në mbajtjen e lëkurës të hidratuar në mënyrë optimale.

Farat organike të rrushit të zi: Rrush pa fara e zezë është e pasur me komponentë të dobishëm për lëkurën, të cilët veprojnë për të rregulluar, mbrojtur dhe freskuar lëkurën. Farat e rrushit të zi përbëjnë një eksfoliant natyral të shkëlqyer që ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe pastrimin e thellë të lëkurës, duke e lënë atë të butë dhe të freskët!
Të gjithë Përbërësit
GLYCERIN, HYDRATED SILICA, AQUA, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, RIBES NIGRUM SEED EXTRACT, PARFUM, RUBUS FRUTICOSUS FRUIT EXTRACT, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.