Home
Maska të tjera
Love Nature
Love Nature Maska Smoothie e manave ​​për fytyrë

Përshkrim

Përkëdhelni lëkurën dhe shqisat tuaja me këtë maskë fytyre të frymëzuar nga smoothie me ekstrakte organike të boronicës dhe manaferrës, e krijuar për të ushqyer dhe qetësuar lëkurën dhe për ta lënë atë të butë prej kadifeje.


Formula e fshirjes është e pasur, kremoze, e lehtë për t'u aplikuar dhe aromatike me aromë rehati të frutave të pyllit të djegura nga dielli.


•E dizenjuar për të hidratuar dhe rimbushur lëkurën

•Ekstrakte organike të boronicës dhe manaferrës

•E testuar dermatologjikisht

•I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë, duke shmangur zonën e syve.

Lëreni për 10 minuta.

Fshijeni butësisht me një jastëk pastrimi.

Ne e duam natyrën! Maska për fytyrën Love Nature Dark Berries Delight përmban ekstrakte organike të boronicës dhe manaferrës.


Ekstrakt organik i boronicës: Boronicat janë një superushqim i njohur që shpërthen me të mira për lëkurën tuaj. Falë vetive të tyre antioksiduese, boronicat ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e dëmshme të radikaleve të lira, ndërsa sheqernat e tyre ndihmojnë në hidratimin e lëkurës – një kënaqësi e vërtetë!

Ekstrakt organik i manaferrës:Manaferrat me lëng janë të pasura me antioksidantë dhe vitamina, duke përfshirë vitaminën C, e cila ndihmon që lëkura juaj të duket e pastër dhe rrezatuese. Për më tepër, sheqernat e tyre të bollshme ndihmojnë në ruajtjen e ujit të çmuar për të ndihmuar në mbajtjen e lëkurës të hidratuar në mënyrë optimale.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CETEARYL GLUCOSIDE, MYRISTYL MYRISTATE, SORBITAN OLIVATE, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, RUBUS FRUTICOSUS FRUIT EXTRACT, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, CI 17200, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.