Love Nature
Love Nature Kiwi Fllastera Hidratues për lëkurë

Përshkrim

Lecka argëtuese për maska ​​me fletë në formë fete kivi që nxisin lëkurën me hidratim të lëngshëm. Mund të përdoret në fytyrë, qafë, dekolte ose duar për një moment të këndshëm hidratues. Ekstrakti organik natyral i kivit i mbushur me vitamina dhe antioksidantë ndihmon në ringjalljen e shkëlqimit të lëkurës. Aromë frutash.


Këshilla!

  • Përdoreni pas eksfolimit për hidratim shtesë përpara se të aplikoni krem ​​hidratues
  • Përdorni për lëkurë të thatë kudo në trup – bërryla të thata? Nuk ka problem!
  • E përkryer për një mbrëmje argëtuese në shtëpi-spa me një mik

Aplikoni të 8 copëzat në lëkurë të pastër dhe të thatë. Shmangni kontaktin me sy. Lëreni për 10 minuta, më pas hidheni në mbeturinat shtëpiake. Mos e shpëlani. Mund të aplikohet në fytyrë, qafë, dekolte, duar dhe bërryla.

Ekstrakt organik i kivitështë e mbushur me ushqim të lëngshëm për lëkurën tuaj! I mbushur me vitamina dhe antioksidantë të fuqishëm që mund të neutralizojnë në mënyrë efektive radikalet e lira dhe të ndihmojnë në ringjalljen e shkëlqimit të freskët!


Material i qëndrueshëm

Meqenëse ne e duam planetin tonë po aq sa ju, ne kemi punuar shumë për t'u siguruar që lecka jonë hidratuese e kivit për lëkurën të jetë e sjellshme me tokën mëmë. Ato janë bërë nga Tencel, një material i krijuar nga fibra natyrale të drurit që rrjedhin nga pyjet e menaxhuara në mënyrë të qëndrueshme. Jo vetëm kaq, por gjithashtu prodhohet pa asnjë mbetje kimike në një proces që konsumon 10 deri në 20 herë më pak ujë se pambuku. Si është kjo e dobishme për planet?

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, NIACINAMIDE, 1,2-HEXANEDIOL, CORN GLUTEN AMINO ACIDS, HYDROXYACETOPHENONE, PEG/PPG-17/6 COPOLYMER, GLYCERIN, ALLANTOIN, POLYACRYLIC ACID, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, SODIUM HYALURONATE, C12-13 PARETH-9, SODIUM HYDROXIDE, ACTINIDIA CHINENSIS FRUIT EXTRACT, DISODIUM EDTA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, LIMONENE, PARFUM, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, SODIUM PHOSPHATE
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.