Home
Vetullat
OnColour
OnColour Brow-To-Go Laps i vetullave

Përshkrim

Laps druri me fund transparent që stilon, formon dhe vendos vetullat për një pamje të bukur, të plotë, të shtyrë në mënyrë natyrale dhe të rregulluar që qëndron në vend.


Formula e butë dhe e lehtë është bërë me Pro-Vitamin B5, e cila ndihmon në gjendjen e lëkurës dhe qimeve të vetullave.

  • Aplikojeni direkt në vetullat natyrale për t'i dhënë formë dhe rregulluar.
  • Aplikojeni sipër lapsit, pudrës ose grimit të vetullave me pomade për t'i dhënë formë dhe rregulluar.
POLYBUTENE, ETHYLHEXYL PALMITATE, SYNTHETIC WAX, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, VP/HEXADECENE COPOLYMER, PARAFFIN, DIISOSTEARYL MALATE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, TOCOPHEROL, PANTHENOL
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.