Home
Maskara
OnColour
OnColour Multiple Lash Maskara

Përshkrim

Shumëzoni qerpikët tuaj për një pamje më të plotë të qerpikëve!


Maskara e 1-rë OnColour që shumëfishon qerpikët tuaj për një pamje të plotë dhe të fryrë të qerpikëve.


Furça jonë unike e shumëfishtë ka një majë konike për të veshur saktësisht të gjitha qerpikët dhe për të arritur qerpikët e vegjël për të krijuar qerpikë më të plotë, të ngritur, të dredhur dhe të përcaktuar.


Formula e rrëshqitjes së butë përbën çdo qerpik.

  • Vendoseni në cepin e brendshëm të syrit dhe punoni drejt skajit të jashtëm.
  • Përdorni majën unike të ngushtë për të arritur qerpikët e vegjël në cepin e brendshëm të syrit.
  • Vendoseni në rrënjën e qerpikëve dhe fshijeni lart deri te majat për efektin më të madh të zgjatjes dhe shtrirjes
AQUA, CERA ALBA, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM, METHYLGLUCAMINE, PALMITIC ACID, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, CYCLOPENTASILOXANE, CERA MICROCRISTALLINA, ACRYLATES COPOLYMER, PARAFFIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CYCLOHEXASILOXANE, PANTHENOL, VP/EICOSENE COPOLYMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, DIMETHICONE, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, BHT, SODIUM DEHYDROACETATE, LAURETH-21, PHENOXYETHANOL, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, ETHYLPARABEN, CI 77499, CI 77266
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.