Home
Kujdes i thonjëve
THE ONE
THE ONE Expert Care Extreme Ngurtësues i Thonjëve

Përshkrim

Thuaj lamtumirë thonjve të dobët, të brishtë dhe të ndarë! Kjo formulë e përparuar përmban forcimin e kalciumit që forcon menjëherë thonjtë, siguron një mburojë mbrojtëse dhe forcim afatgjatë duke rritur shkëlqimin natyral për thonjtë më të fortë dhe më të bukur.Pse është i rëndësishëm kalciumi për thonjtë e fortë dhe të bukur?

Thonjtë tuaj janë kryesisht të përbërë nga proteina e ngurtësuar keratin por janë gjithashtu të përbërë nga kalcium. Kalciumi është një mineral thelbësor që ndihmon në ruajtjen e ngurtësisë dhe strukturës së thonjve tuaj, si dhe në mbajtjen e indeve të shtratit të thonjve të shëndetshëm.

Vendosni një shtresë të formulës në thonjtë e pastër dhe të thatë. Lëreni të thahet. Për rezultate më të mira, aplikoni dy herë në javë. Rezultatet më të mira do të shihen pas përdorimit dy javë.

Zhvilluar për të forcuar të dobët dhe thonjtë e brishtëme ndihmën e kalciumit. Kalciumi lidhet menjëherë me thonjtë e brishtë për t’i mbrojtur nga thyerje, copetim ose lëvozhga.Më tej, ajo ruan strukturën e thonjve dhe i mban shtretërit e thonjve të shëndetshëm, duke i lënë thonjtë të ndjehen më të trashë dhe më të fortë, dhe të rikthyer në bukurinë e tyre natyrore.

Të gjithë Përbërësit
BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, DIMETHYL OXOBENZO DIOXASILANE, N-BUTYL ALCOHOL, BENZOPHENONE-1, SILICA, AQUA, DIACETONE ALCOHOL, CALCIUM CHLORIDE, GLUCONOLACTONE, GLYCOLIC ACID, PHOSPHORIC ACID, MALIC ACID, LACTIC ACID, CALCIUM PANTOTHENATE, CI 77891, CI 77491
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.