Home
Kujdes i thonjëve
THE ONE
THE ONE Expert Care Miraculous Serum për thonjë

Përshkrim

Gozhdoni kujdesin tuaj për thonjtë me serumin ONE Care Care Miracle! Në çast shënjestron thonjtë e thatë,të prishurqë janë të vështira për tu rritur duke dhënë përbërës performues që punojnë në mënyrë aktive për të hidratuar, rigjallëruar dhe promovuar rritur prej thonjtë më të gjatë dhe më të fortë. Ashtu si serumet për fytyrën, ajo ka një strukturë të lehtë dhe jo ngjitëse me një aromë të bukur rrushi që përthithet lehtësisht nga thonjtë.

Lyej një shtresë të serumit në thonjtë e pastër dhe të thatë. Masazhoni formulën në thonjtë derisa të thithen. Aplikoni sa më shpesh që të jetë e nevojshme.

Keratin Boost Complex është krijuar për të synuar rritjen e thonjve dhe për të promovuar thonjtë me pamje të shëndetshme. Extract Rrushi,.

të pasura me lëndë ushqyese, polifenole dhe sheqerna ndihmojnë në rigjallërimin e thonjve të thatë dhe përmirësimin e cilësisë së thonjve.

Glycerin, me cilësitë e tij të jashtëzakonshme hidratuese, ndihmon në ruajtjen e lagështisë në thonj dhe përmirëson qëndrueshmërinë ndërsa mikrokapsulat e pasuruara me Vitamin C and E ofrojnë cilësi shtesë të kujdesit dhe përfitime energjike.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, TRISODIUM PHOSPHATE, METHYL GLUCETH-20, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, BETA VULGARIS ROOT EXTRACT, HYDROLYZED CORN STARCH, HYDROLYZED LUPINE PROTEIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, URTICA DIOICA LEAF EXTRACT, ACETYL METHIONINE, CARBOMER, MANNITOL, BENZOPHENONE-4, PANTHENOL, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, TETRASODIUM DISUCCINOYL CYSTINE, MAGNESIUM SULFATE, TAURINE, ASCORBYL PALMITATE, LACTIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, P-ANISIC ACID, HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE, VITIS VINIFERA FRUIT EXTRACT, TOCOPHEROL, PHENOXYETHANOL, PARFUM, SODIUM BENZOATE, CI 60730, CI 17200
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.