Home
Kujdes i thonjëve
THE ONE
THE ONE EXPERT CARE Laps për Thonjë & Kutikula

Përshkrim

Vaj ushqyes intensiv që ushqen, qetëson dhe zbut thatë dhe me pamje të ashpër thonjtë dhe kutikulat me vaj të ëmbël bajame, Aloe Vera and Squalane..

Format stilolaps i lehtë për t’u përdorur, me një ndjesi pas yndyre.


Pse vaj për thonj?

Edhe nëse jeni i zoti të kujdeseni për thonjtë tuaj, thonjtë dhe kutikulat shpesh thahen për shkak të larjes së duarve, pastrimit ose mos lejimit të thonjve të pushojnë nga produktet. Vaji i thonjve dhe kutikujve ONE ONE Expert Care është një formulë tepër ushqyese që qetëson, ushqen dhe hidraton thonjtë dhe kutikulat. Por nuk është vetëm një vaj si çdo tjetër! Kjo formulë kujdesi është e përmirësuar me përbërës të kujdesit të lëkurës dhe ekstrakte natyrore që rrit vajin për shkëlqim dhe butësi të jashtëzakonshme.

Dredhni lapsin për të lëshuar vajin. Vendoseni direkt në thonjtë dhe kutikulat e pastra, të thata dhe masazhojeni butë derisa të thithen. Aplikoni aq shpesh sa është e nevojshme për thonjtë e bukur dhe të ushqyer.

THE ONE Expert Care Nail & Cuticle përmbajtje vaji Vaj bajame i ëmbëlqë ndihmon për të ushqyer thatësinë, pa shkëlqim

thonjtë dhe kutikulat për një gjendje me pamje më të shëndetshme dhe shkëlqim të përmirësuar. Është një vaj i lehtë i paketuar me trigliceride ushqyese dhe acide yndyrore që absorbohen lehtësisht nga thonjtë dhe kutikulat. Aloe Verasiguron vitamina, minerale dhe aminoacide thelbësore dhe ndihmon në qetësimin e thonjve dhe kutikulave.Formula po ashtu përmban Squalane.një vaj i hollë, i lehtë dhe një krem ​​hidratues i shkëlqyeshëm që prodhohet natyrshëm nga lëkura. Në çast i lë thonjtë dhe kutikulat të butë dhe të zhdërvjellët pa asnjë mbetje vaji.

Të gjithë Përbërësit
SQUALANE, JOJOBA ESTERS, GLYCINE SOJA OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.