Home
Kujdes i thonjëve
THE ONE
THE ONE Expert Care Overnight Maskë për Thonjë

Përshkrim

Jepni thonjve pak dashuri dhe kujdes të nevojshëm me THE ONE Expert Care Overnight Nail mask! Vendosni maskën në thonjtë e dëmtuar

para gjumit, dhe kur të zgjoheni - voila! Të shëndetshëm thonjtë shkëlqejnë duke u kujdesur!

Maska brenda natës funksionon në thonjtëbrenda natës për të ndihmuar në sigurimin e hidratimit intensiv që ndihmon në rivendosjen e vitalitetit, fleksibilitetit dhe hidratimit me përbërës të zgjedhur posaçërisht për cilësitë e tyre të shkëlqyera rikuperuese dhe hidratuese.

Vendoseni në thonjtë e pastër dhe të thatë dhe lëreni të thahen para se të flini. Mos lani duart direkt pas aplikimit. Lëreni brenda natës. Në mëngjes, lani maskën me ujë me sapun - nuk kërkohet pastrues i manikyrit. Aplikoni sa më shpesh të dëshironi.

Maska e Thonjve THE ONE Expert Care Overnight është krijuar për të siguruar ushqim intensiv dhe hidratim brenda natës. Ureja është zgjedhur për aftësitë e saj të jashtëzakonshme hidratuese dhe ndihmon në mbajtjen e lagështisë në thonj Panthenol, po ashtu quhet Pro-Vitamin B5,ndihmon në përmirësimin e fleksibilitetit të thonjve dhe ndihmon në shpërndarjen e lagështisë thelbësore në thonj.Formula po ashtu eshte e mbushur me Extract të Algave të kuqe,që me vetitë e tij mbajtëse të ujit ndihmon në rivendosjen e vitalitetit të dehidratuar dhe të përpunuar shumë thonjtë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM ACRYLATE/METHYLSTYRENE/STYRENE COPOLYMER, POLYSTYRENE, PPG-3 METHYL ETHER, UREA, PHENOXYETHANOL, DISILOXANE, SODIUM BICARBONATE, PANTHENOL, BUTYLENE GLYCOL, HECTORITE, SODIUM DEHYDROACETATE, PEG-12 DIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL, PPG-2 METHYL ETHER, PEG-150/DECYL ALCOHOL/SMDI COPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CERAMIUM RUBRUM EXTRACT, PEG-40 CASTOR OIL, PHENETHYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, PPG-30 BUTYL ETHER, 1,2-HEXANEDIOL, AMINOMETHYL PROPANOL, TOCOPHEROL, SILICA DIMETHYL SILYLATE, CI 77007
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.