Home
Buzëkuqi
THE ONE
THE ONE Colour Unlimited Ultra Fix Buzëkuq

Përshkrim

Ultra Cool. Ngjyra ultra. Fuqia ultra e fiksimit.


Mbrojtja nga puthja, pa smud, pa njollë, merrni botën me një buzëkuq të bujshëm me Ultra Fix Qëndrimi i qëndrueshëm! Merrni ngjyra të bujshme mat të ndjeshme, të patëmetë teknologjikisht super të ngarkuara për të qëndruar gjithë ditën!


Prezantojmë buzëkuqin tonë të parë me ngjyra të pakufizuara Ultra Fix që jep ngjyra intensive me një fund mat, i cili ju lejon t'i thoni lamtumirë njollosjes dhe njollosjes.


Me përparimin e teknologjisë Ultra Fix të provuar klinikisht me 99% të fiksimit të ngjyrës në buzë, ajo sjell një buzë të butë të butë, ultra të pigmentuar, të lehtë dhe të lezetshme, të cilën mund ta vendosni dhe ta harroni.

Vendoseni në qendër të buzës së sipërme, duke lëvizur jashtë drejt secilit cep. Përsëriteni në buzën e poshtme. Lëreni të thahet për 10 minuta për rezultate më të mira.

Teknologjia UltraFix

Një rrjetë që krijon film pastaj mbyll ngjyrën në vend dhe ka aftësi rezistente ndaj ujit. Pluhurat mat dhe të butë japin një strukturë të butë dhe rezistencë shtesë ndaj papastërtisë.

Të gjithë Përbërësit
CYCLOPENTASILOXANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, POLYETHYLENE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, SILICA, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, MICA, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM, GLYCERYL CAPRYLATE, BHT, TOCOPHEROL, +/-: CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77499, CI 77491, CI 45410, CI 19140, CI 45380, CI 42090
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.