Home
Anti-Celulit dhe tonifikues
The Body Edition
Edicioni i trupit Xhel Trupi Anti-celulit

Përshkrim

Xhel kundër celulitit që redukton pamjen e celulitit. Tonifikon dhe forcon lëkurën, me Niacinamide, një përbërës i njohur për kujdesin e lëkurës që ndihmon në forcimin dhe përmirësimin e cilësisë së lëkurës. Cilësi e lehtë, jo ngjitëse. Përthithet shpejt.
AQUA, ALCOHOL DENAT., PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CARBOMER, POLYSORBATE 20, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, GLYCERYL CAPRYLATE, SODIUM CHLORIDE, HYDROLYZED RHODOPHYCEAE EXTRACT, XANTHAN GUM, NIACINAMIDE, PHENOXYETHANOL, PARFUM, CI 19140, CI 42090
The Body Edition është gama jonë e re e kujdesit për trupin me performancë të lart, i krijuar për të forcuar lëkurën, për të reduktuar celulitin dhe lëkurën e ashpër ose të pabarabartë – me rezultate të vërtetuara klinikisht! Forconi lëkurën tuaj nga brenda & jashtë për rezultate që mund të shihni.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.