Home
Anti-Celulit dhe tonifikues
The Body Edition
Edicioni i trupit Firming Body Gel-Cream

Përshkrim

Xhel forcues me Acid Hialuronik i provuar klinikisht se përmirëson qëndrueshmërinë e lëkurës. Gjithashtu përmirëson strukturën dhe elasticitetin e lëkurës dhe ju lë me lëkurë më të tonifikuar. Përthithet shpejt dhe lë një ndjesi të freskët kur aplikohet. Aromë e freskët me lule.

Përdoreni një herë në ditë. Aplikojeni në lëkurë të pastër në zonat e dëshiruara si krahët, kofshët apo zonën e barkut duke masazhuar me lëvizje rrethore.

AQUA, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, PROPANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, PISUM SATIVUM EXTRACT, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, CARBOMER, MENTHYL LACTATE, POLYQUATERNIUM-39, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CITRATE, SODIUM HYALURONATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM, SODIUM BENZOATE, CI 60730, CI 42090
The Body Edition është gama jonë e re e kujdesit për trupin me performancë të lart, i krijuar për të forcuar lëkurën, për të reduktuar celulitin dhe lëkurën e ashpër ose të pabarabartë – me rezultate të vërtetuara klinikisht! Forconi lëkurën tuaj nga brenda & jashtë për rezultate që mund të shihni.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.