Home
Hidratues trupi
The Body Edition
Edicioni i trupit Anti-Stretch mark Body Concentrate

Përshkrim

Koncentrat kundër strijave që redukton dukshëm dhe ndihmon në parandalimin e shfaqjes së strijave. Përmirëson elasticitetin e lëkurës, duke e ndihmuar lëkurën të ndjehet e tonifikuar dhe e fortë. Formuluar me CICA (Centella Asiatica) për të ndihmuar në përmirësimin e hidratimit të lëkurës, duke synuar zonat e thata. Krem i trashë i pasur me absorbim të shpejtë.
AQUA, GLYCERIN, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, C14-22 ALCOHOLS, CERA ALBA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MANILKARA MULTINERVIS LEAF EXTRACT, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, HYDROXYACETOPHENONE, LECITHIN, MALTODEXTRIN, TOCOPHERYL ACETATE, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, PHENOXYETHANOL, PARFUM, DISODIUM EDTA, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
The Body Edition është gama jonë e re e kujdesit për trupin me performancë të lart, i krijuar për të forcuar lëkurën, për të reduktuar celulitin dhe lëkurën e ashpër ose të pabarabartë – me rezultate të vërtetuara klinikisht! Forconi lëkurën tuaj nga brenda & jashtë për rezultate që mund të shihni.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.