Home
Manikyr
THE ONE
TO STHLM GlossNWear Llak për thonjë

Përshkrim

Shkëlqim mahnitës për thonjtë. Ngjyra super të gjalla dhe shkëlqim i lartë menjëherë. Ngjyrë mbresëlënëse dhe kujdes për thonjtë!

Përdorni teknikën me tre goditje. Mbushni furçën me manikyr të mjaftueshëm për të veshur një gozhdë. Filloni në qendër të bazës dhe goditni drejt majës me një goditje të rregullt. Përsëriteni duke ndjekur kthesën e gozhdës në secilën anë. Lëreni të thahet plotësisht përpara se të aplikoni shtresa të tjera, nëse është e nevojshme.

ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TOSYLAMIDE/EPOXY RESIN, TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, MICA, STEARALKONIUM BENTONITE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, SILICA, DIACETONE ALCOHOL, OCTOCRYLENE, HEA/IPDI ISOCYANURATE TRIMER/PG CROSSPOLYMER, JUGLANS REGIA SEED OIL, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER, TIN OXIDE, PHOSPHORIC ACID, GLYCOLIC ACID, MALIC ACID, LACTIC ACID, AQUA, +/-: CI 77891, CI 15850, CI 77742, CI 77491, CI 15880, CI 77000, CI 77266 (NANO), CI 77510, CI 12085, CI 77499, CI 77007, CI 19140, CI 60725, CI 77492
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.