Home
Bazë & Topcoat
THE ONE
THE ONE Pro Wear Top Bazë

Përshkrim

Zhvendosje e shkëlqyeshme e vendosjes bazë. Projektuar për të bërë që manikyrët e thonjve të zhvishen lehtësisht. Mrekullueshëm dhe i përshtatshëm.

Lani duart para përdorimit. Sigurohuni që sipërfaqja e thonjve tuaj të jetë e thatë përpara aplikimit. Më pas, aplikoni një shtresë të bollshme të shtresës bazë në gozhdë. Prisni derisa të thahet plotësisht dhe më pas aplikoni çdo llak tjetër të thonjve sipër. Për ta hequr, thjesht qëroni.

THE ONE PRO WEAR Peel Off Base Coat is a peelable base coat which employs a water-base formula to encourage healthy looking nails. Hassle-free nail routine!


Vendosja bazë e THE ONE PRO është një shtresë bazë e qërueshme e cila përdor një formulë me bazë uji për të inkurajuar thonjtë me pamje të shëndetshme. Rutinë e thonjve pa telashe!

Të gjithë Përbërësit
AQUA, POLYURETHANE-61, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PPG-3 METHYL ETHER, SILICA, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, PROPYLENE GLYCOL, PEG-150/DECYL ALCOHOL/SMDI COPOLYMER, PPG-30 BUTYL ETHER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, AMMONIUM HYDROXIDE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, TOCOPHEROL, CI 14700
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.