Home
Kujdesi i duarve
Hand Care
Kremë për Duar Hidratuese me Ekstrakt të pjeshkës

Përshkrim

Kremi perfekt i duarve me madhësi të përshtatshme për hidratim zbutës në çdo kohë dhe kudo. Formuluar me ekstrakt natyral pjeshke me vitaminë C, absorbohet shpejt dhe i lë duart tuaja të buta, të hidratuara dhe me aromë delikate.
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CARBOMER, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, LINALOOL, SODIUM HYDROXIDE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, PRUNUS PERSICA FRUIT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, CI 15985, CI 16035
Offering a great range of products containing almond oil to keep your hands looking beautiful and feeling soft. Hand Care Advanced offers you effective products with more advanced benefits such as repair and protection for dry and rough hands.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.