Çanta e shpinës Puma X Oriflame

Përshkrim

Bëjeni udhëtimin tuaj në palestër një moment stili me një çantë shpine të punuar nga poliestër i qëndrueshëm në nuanca pluhuri pastel të rozës pjeshke, nenexhik të ftohtë dhe ngjyrë të purpurt të butë. Përmban një xhep të brendshëm me zinxhir për gjërat e vogla thelbësore dhe rripa të mbushur me supe për rehati shtesë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.