Home
Maska për flokë
Love Nature
Love Nature Maskë me Banane për Flokë të Thatë

Përshkrim

Një festë e shijshme e mirësisë natyrale për flokët tuaj në një smoothie të pasur dhe sensuale për flokët. Përmban ekstrakt bananeje me origjinë natyrale me aromë mjaft të mirë për t'u ngrënë për të ndihmuar në hidratimin dhe rimbushjen e lagështirës në flokët e thatë. Mund të përdoret gjatë dushit ose të lihet në flokë gjatë natës. Me një formulë të biodegradueshme, pa silikon dhe të testuar dermatologjikisht.

Ka dy mënyra për të ushqyer flokët tuaj:

Opsioni 1: Në dush – masazhoni flokët e lagur nga rrënja në majë dhe shpëlajeni pas 10 minutash.

Opsioni 2: Masazhojeni flokët e lagur nga rrënja deri te maja, mbulojeni me kapak dushi dhe lëreni gjatë gjithë natës.

AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARFUM, ASPARTIC ACID, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, MUSA PARADISIACA FRUIT JUICE, SODIUM PHOSPHATE, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, POTASSIUM SORBATE, CI 19140, CI 15510
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.