Home
Maska për flokë
Love Nature
Love Nature Maskë me Mango për Flokë të ngjyrosur

Përshkrim

Trajtojini flokët tuaj me një pamje të mirësisë natyrore! Kjo butësi e pasur përmban ekstrakt mango me origjinë natyrale që ndihmon në rigjallërimin dhe ruajtjen e flokëve me ngjyrë - duke e bërë shtesën perfekte në rutinën tuaj të rregullt për flokë. Formula sensoriale me një aromë mango që është gjithashtu e biodegradueshme, pa silikoni, e ekuilibruar me pH dhe e testuar dermatologjikisht.

Ka dy mënyra për të ushqyer flokët tuaj:

Opsioni 1: Në dush - masazhoni në flokë të lagur nga rrënja në majë dhe shpëlajeni pas 10 minutash.

Opsioni 2: Masazhojeni në flokë të lagur nga rrënja në majë, mbulojeni me kapak dushi dhe lëreni brenda natës.

Përmban ekstrakt mango me origjinë natyrale - i pasur me përbërës flavonoide dhe vitaminë A të cilat ndihmojnë në mbrojtjen e flokëve dhe me shumë acide yndyrore thelbësore që ndihmojnë në gjendjen dhe ruajtjen e gjallërisë në flokët e ngjyrosur.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARFUM, ASPARTIC ACID, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, IMIDAZOLIDINYL UREA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, DISODIUM PHOSPHATE, MANGIFERA INDICA SEED BUTTER, POLYSORBATE 60, SODIUM PHOSPHATE, BHT, CI 19140, CI 16035
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.