Home
Grimi
THE ONE
The One Make-up Pro Primer Kundër shkëlqimit

Përshkrim

Ky primer me peshë të lehtë xhel është për të zgjatur veshjen e fondatinës që keni zgjedhur, për të kontrolluar njollat ​​me vaj dhe për të minimizuar poret.


Fshini papërsosmëritë dhe lëmoni strukturën e pabarabartë të lëkurës për një bazë që zgjat ritmin.

Ekstrakti i çajit jeshil tonifikon lëkurën, duke minimizuar pamjen e poreve dhe duke kontrolluar pamjen e njollave me vaj.


THE ONE Make-up Pro Primer Anti-Shine është pa aromë dhe jo komedogjen.

  • Aplikojeni në lëkurën e pastruar përpara make-up-it.
  • Filloni në qendër të fytyrës dhe punoni nga jashtë.
  • Shmangni zonën e syve.
  • Mund të aplikoni duke përdorur majat e gishtave të pastër, një blender bukurie ose një furçë fondatine.

Këshillë Pro: Aplikim me shumë zona

Përziejeni dhe përshtateni në gamën e Make-up Pro Primer nëse keni nevoja të ndryshme të lëkurës në zona të ndryshme të fytyrës tuaj. Për shembull, mund të provoni Anti-Shine Primer për të kontrolluar vajin në zonën tuaj T, pastaj Color Correction Primer në faqet tuaja për të qetësuar lëkurën e stresuar. Glow Enhancer Primer është perfekt për të theksuar. Përshtatni produktet tona për t'iu përshtatur nevojave tuaja.

Përmban ekstrakt tonifikues të çajit jeshil për të ndihmuar në kontrollin e vajit. Ekstrakti natyral i çajit jeshil është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon për ta mbajtur këtë lëkurë të mat dhe të freskët gjatë gjithë ditës. Vetitë tonifikuese të ekstraktit të çajit jeshil ndihmojnë në minimizimin e shfaqjes së poreve dhe kontrollin e njollave me vaj.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, BUTYLENE GLYCOL, ISODODECANE, CAPRYLYL METHICONE, LAURYL PEG-10 TRIS(TRIMETHYLSILOXY)SILYLETHYL DIMETHICONE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM CHLORIDE, SILICA, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, IMIDAZOLIDINYL UREA, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERIN, PROPYLENE CARBONATE, DISODIUM EDTA, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, POTASSIUM SORBATE
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.