Home
Primer & Sprej
THE ONE
THE ONE Make-up Pro Primer Korrektor i ngjyrave

Përshkrim

Ky primer i lehtë xhel është për të zgjatur veshjen e fondatinës së zgjedhur dhe për të qetësuar dhe fshehur tonin e pabarabartë të lëkurës.


Mbuloni papërsosmëritë dhe strukturën e lëmuar të pabarabartë të lëkurës për një bazë që zgjat ritmin.

Ekstrakti i kamomilit ndihmon në zbutjen dhe gjendjen e lëkurës, si dhe ndihmon në neutralizimin dhe fshehjen e shenjave të lëkurës së stresuar.


The ONE Make-up Pro Primer Color Correction është pa aroma dhe jo komedogjene.

  • Aplikojeni në lëkurën e pastruar para make-up-it.
  • Filloni në qendër të fytyrës dhe punoni nga jashtë.
  • Shmangni zonën e syve.
  • Mund të aplikoni duke përdorur majat e gishtave të pastër, një blender bukurie ose një furçë fondatine.

Këshillë Pro: Aplikim me shumë zona

Përziejeni dhe përshtateni në gamën e Make-up Pro Primer nëse keni nevoja të ndryshme të lëkurës në zona të ndryshme të fytyrës. Për shembull, mund të provoni Anti-Shine Primer për të kontrolluar vajin në zonën tuaj T, pastaj Color Correction Primer në faqet tuaja për të qetësuar lëkurën e stresuar. Glow Enhancer Primer është perfekt për të theksuar. Përshtatni produktet tona për t'iu përshtatur nevojave tuaja.

Përmban ekstrakt kamomili për të ndihmuar në zbutjen dhe balancimin e lëkurës tuaj. Ekstrakti natyral i kamomilit përmban flavonoidë, të njohur për aftësinë e tyre të jashtëzakonshme qetësuese të lëkurës. Ekstrakti i kamomilit mund të ofrojë rehati dhe ekuilibër për lëkurën e trazuar nga toni i pabarabartë i lëkurës, si dhe ndihmon në zbutjen dhe gjendjen.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, BUTYLENE GLYCOL, ISODODECANE, CAPRYLYL METHICONE, LAURYL PEG-10 TRIS(TRIMETHYLSILOXY)SILYLETHYL DIMETHICONE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM CHLORIDE, SILICA, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, IMIDAZOLIDINYL UREA, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, PROPYLENE CARBONATE, DISODIUM EDTA, GLYCERIN, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, CI 77289
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.