Home
Trajtime që mund ti mbani
HairX
HairX Advanced Kundër Rënies së Flokëve dhe Mbrojtjes së Avancuar Tonik

Përshkrim

Ndihmoni në parandalimin e rrallimit të flokëve dhe rënies së flokëve me këtë tonik të kokës unisex të zhvilluar me ekspertizë, i projektuar për të ndihmuar në stimulimin e rritjes së flokëve në rrënjë dhe për të zgjatur ciklin e jetës së flokëve. Një formulë e tharjes së shpejtë, jo ngjitëse dhe jo e yndyrshme që përmban Phytonutrients Complex, TriActivate Technology dhe Vitamin Moisture Matrix që ndihmon për të siguruar një veprim të trefishtë kundër rënies së flokëve: zvogëlimi i rënies së flokëve, stimulon rritjen e flokëve dhe rrit dendësinë e flokëve.

Vendoseni për të pastruar kokën dy herë në ditë - në flokë të thatë ose të lagur. Mos e shpëlani.

Të gjithë produktet e Mbrojtjes së Rënies së Kujdesit të Avancuar HairX janë formuluar me ekspertizë me teknologji të trefishtë veprimi kundër rënies së flokëve.


TriActivate Technology:

Një ekstrakt shumë i ushqyeshëm plankton që është provuar klinikisht se ka efekte të jashtëzakonshme në trashjen dhe forcimin e flokëve për të ndihmuar në parandalimin e rënies së flokëve.


Matrica e lagështisë së vitaminave:

Përbëhet nga acidi hialuronik dhe vitamina B3 për të mbushur flokët me lagështi dhe ushqim.


Kompleksi fitonutrientë:

Përmban proteina soje dhe acide yndyrore thelbësore që ndihmon në ushqimin e një gjendje të shëndetshme dhe të fortë të flokëve.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., OLETH-20, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PARFUM, DISODIUM EDTA, SODIUM CITRATE, TOCOPHERYL ACETATE, PLANKTON EXTRACT, CITRIC ACID, NIACINAMIDE, LINOLEIC ACID, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, HYDROLYZED SOY PROTEIN, OLEIC ACID, BENZYL ALCOHOL, GERANIOL, LIMONENE, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, SODIUM HYALURONATE, SODIUM BENZOATE, LINOLENIC ACID, PHENOXYETHANOL, TOCOPHEROL
HairX qëndron për ekspertizë profesionale, shkencë dhe performancë. Që nga viti 2009, ka evoluar me formula të përmirësuara dhe njohuri të reja. HairX i ri përmbanë Kompleks të Fitonutrientëve që është i dizajnuar të pasqyrojë përbërjen natyrale të flokëve.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.