Home
Flokë
HairX
HairX Advanced Kundër Rënies së Flokëve dhe Mbrojtjes së Avancuar Përforcues

Përshkrim

Ndihmoni në luftimin e rrallimit të flokëve me këtë amplifikator unisex të flokëve që jep një rritje intensive të vëllimit për ta lënë atë më të plotë dhe të shëndetshëm. Formulë jo ngjitëse dhe jo e yndyrshme që përmban Phytonutrients Complex, TriActivate Technology dhe Vitamin Moisture Matrix që ndihmon për të siguruar një veprim të trefishtë kundër rënies së flokëve: zvogëlimi i rënies së flokëve, stimulon rritjen e flokëve dhe rrit dendësinë e flokëve.

Spërkateni në flokë të lagur dhe stiloni si zakonisht. Për rezultate më të mira, thajeni me tharëse.

Të gjithë produktet e Mbrojtjes së Rënies së Kujdesit të Avancuar HairX janë formuluar me ekspertizë me teknologjitë e veprimit të trefishtë kundër rënies së flokëve.


TriActivate Technology:

Një ekstrakt shumë i ushqyeshëm plankton që është provuar klinikisht se ka efekte të jashtëzakonshme në trashjen dhe forcimin e flokëve për të ndihmuar në parandalimin e rënies së flokëve.


Matrica e lagështisë së vitaminave:

Përbëhet nga acidi hialuronik dhe vitamina B3 për të mbushur flokët me lagështi dhe ushqim.


Kompleksi fitonutrientë:

Përmban proteina soje dhe acide yndyrore thelbësore që ndihmon në ushqimin e një gjendje të shëndetshme dhe të fortë të flokëve.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., PVP, C12-13 PARETH-9, PEG-12 DIMETHICONE, PARFUM, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, NIACINAMIDE, PENTYLENE GLYCOL, LINOLEIC ACID, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, HYDROLYZED SOY PROTEIN, OLEIC ACID, BENZYL ALCOHOL, GERANIOL, LIMONENE, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, SODIUM HYALURONATE, SODIUM BENZOATE, PLANKTON EXTRACT, LINOLENIC ACID, PHENOXYETHANOL, TOCOPHEROL
HairX qëndron për ekspertizë profesionale, shkencë dhe performancë. Që nga viti 2009, ka evoluar me formula të përmirësuara dhe njohuri të reja. HairX i ri përmbanë Kompleks të Fitonutrientëve që është i dizajnuar të pasqyrojë përbërjen natyrale të flokëve.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.