Home
Korrektor
THE ONE
THE ONE Everlasting Sync Korrektor

Përshkrim

Papërsosmëritë? Çngjyrosje? Qarqe të errëta? Ngritni pamjen tuaj me korrektorin tonë të parë inteligjent, me teknologjinë Skin Response, e krijuar për t'u përshtatur me lagështinë në ajrin përreth jush për ta mbajtur lëkurën tuaj të duket e përsosur.


Ndjenja pa peshë dhe përfundimi i lartë i mbulimit i japin këtij korrektori inteligjent avantazhin ndërsa veshja e gjatë 30 orë * do të thotë që ju mund të fshiheni dhe të largoheni.


Skin Response Technology është krijuar për t'u përshtatur vazhdimisht me mjedisin rreth jush për ta mbajtur lëkurën tuaj të duket e freskët dhe e mrekullueshme. Kur ka lagështi në ajër, teknologjia punon për ta thithur atë, dhe kur ajri është i thatë, ndihmon në ruajtjen e lagështisë natyrore të lëkurës.


* Testuar nga konsumatori.

Aplikojeni direkt në papërsosmëritë dhe përzieni. Për të fshehur rrathët e zinj, vendosni një korrektor me pika në pjesën e poshtme të syve dhe përzieni duke përdorur majat e gishtave të pastër / blenderin e bukurisë / furçën e korrektorit. Vendoseni me pluhur nëse dëshironi.


Këshillë: I përshtatshëm edhe si primer për hijet e syve, përzieni një sasi të vogël në çdo qepallë përpara se të aplikoni grimin e syve.

Teknologjia Unique Skin Response është projektuar për t'u përshtatur vazhdimisht me mjedisin përreth jush për ta mbajtur lëkurën tuaj të duket e freskët dhe përrallore. Kur ka lagështi në ajrin përreth jush, teknologjia dinamike punon për ta thithur atë dhe kur ajri është i thatë, është projektuar për të ndihmuar në ruajtjen e lagështirës natyrale të lëkurës për ta mbajtur lëkurën tuaj të duket më e mirë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ISODODECANE, PEG-10 DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, ISONONYL ISONONANOATE, CETYL DIMETHICONE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, SODIUM CHLORIDE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, SILICA, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, CAPRYLYL GLYCOL, ALUMINA, PROPYLENE CARBONATE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, DISODIUM EDTA, POLYQUATERNIUM-51, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.