Home
Pastrues trupi
Banjë & Dush
Crystologie Blissful Aura Pastrues për Trup

Përshkrim

Lani trupin tuaj në botën vezulluese të kristalit ametist. Kjo formulë unike e xhelit të butë të shkumës së dushit me grimca vezulluese është zhvilluar për të pastruar butësisht lëkurën dhe për ta lënë atë të aromatizuar me një aromë të guximshme lulesh-frutash-të ngrënshme.

Lëreni, pastrojeni dhe shpëlajeniAroma me shije dhe me lule-fruta e koleksionit Crystologie Blissful Aura është e gjallë dhe krijuese në të njëjtën kohë. Ajo luan me një zambak vjollcë psikedelik të ndriçuar me një prekje kumbulle dhe manaferra të çmendur me grimca shkëlqyese. Sfondi sjell gurmanizim me shënime lajthi dhe bajame.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ACRYLATES COPOLYMER, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, PARFUM, SODIUM HYDROXIDE, DMDM HYDANTOIN, BENZOPHENONE-4, MICA, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, TIN OXIDE, AMETHYST POWDER, XANTHAN GUM, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, POTASSIUM SORBATE, CI 77891, CI 60730, CI 14700

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.