Home
Sete dhuratash
Divine
Divine Ujë i Parfumuar Sprej në shishe xhepi

Përshkrim

Ndjehuni si një yll dhe shkëlqeni çdo ditë me Divine të re, Ujë Parfumi ikonë dhe i fuqishëm me lule që rrezaton cilësi ylli. Një buqetë madhështore me lule të bardha me Lily dhe Freesia shkëlqen në zemër, ndërsa notat freskuese mbushin aromën me një lehtësi për ta bërë këtë Eau de Parfum aromën perfekte të përditshme. I disponueshëm në një spërkatës të përshtatshëm për madhësinë e çantës, kështu që nuk do të mbeteni kurrë pa këtë aromë magjepsëse.

Mbajeni këtë sprej të përshtatshëm në madhësinë e çantës në çantën tuaj për të rifreskuar aromën tuaj gjatë gjithë ditës. Aplikoni aromën direkt në pikat tuaja të pulsit: qafë ose kyç.

Notat e sofistikuara të luleve të manushaqes pluhur, bambusë dhe hiancitit të ujit hapin aromën me një përshtypje të parë shkëlqyese. Një buqetë madhështore me lule të bardha me zambak, Freesia, Trëndafil dhe Jasemini shkëlqen në zemër, duke rrezatuar një bukuri femërore të fuqishme dhe të paharrueshme që sjell aspekte të ëmbla dhe pikante. Notat sensuale drusore të drurit të sandalit dhe myshkut të bardhë mbeten për të nxjerrë në pah magjepsjen e përjetshme dhe cilësinë e yjeve.


Familja e aromave

Floral Fruity Woody


Notat kryesore

Top: Violet, Bamboo, Water Hyacinth

Zemra: Rose, Lily, Jasmine, Freesia

Baza: Plum, White Musks, Sandalwood

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, CITRONELLOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, EUGENOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 42090, CI 17200
Kushdo që tha që ju duhet të mbani veshjet tuaja më të mira për raste të veçanta, ka gabuar. Ju meritoni të shkëlqeni si një yll çdo ditë!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.