Home
Set dhuratash & Sprej Udhëtimi
Giordani Gold
Giordani Gold Man Ujë Tualeti në Shishe Udhëtimi

Përshkrim

Duke shfaqur të njëjtën aromë dalluese të vetiverit të rafinuar, mbështjellë me një shishe të punuar me mjeshtëri, kjo aromë portreti mishëron sofistikimin dhe karizmën e njeriut që vlerëson gjërat më të bukura në jetë. I ndriçuar me gjallërinë e pastër të bergamotit dhe nxehtësinë e piperit të zi, është një aromë sublime prej druri vetiver dhe shenja dalluese autentike e një njeriu që jeton jetën e tij me pasion.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL, CITRAL, GERANIOL, FARNESOL
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.