Home
Set dhuratash & Sprej Udhëtimi
Eclat
Eclat Style Parfum në Shishe Udhëtimi

Përshkrim

Për përsosmëri dhe hijeshi të lehtë.

Eclat Style është një Parfum më i rafinuar dhe elegant për burra, i krijuar nga dy Parfumierë Master me disa nga përbërësit më prestigjiozë në parfumeri. Një aromë e përjetshme, moderne dhe mashkullore që përmban marrëveshjen ekskluzive De Laire Sellier Accord që kap mishërimin e hijeshisë dhe elegancës pariziane.

ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, LINALOOL, LIMONENE, CITRUS NOBILIS PEEL OIL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, COUMARIN, EUGENOL, GERANIOL, CINNAMAL, PHENOXYETHANOL, CINNAMYL ALCOHOL, CITRAL, CI 60730, CI 19140, CI 42090
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.