Home
Maskara
THE ONE
THE ONE 5-in-1 Wonder Lash Maskara

Përshkrim

Bëni të gjitha maskara për të bërë gjithqka gratë!

Përfitime edhe më të mira 5-në-1 për qerpikët perfekt


Maskarë me shumë përfitime me formulë të azhurnuar për të dhënë përfitimet më të mira në 5-në-1 me rezultate më të mira se kurrë më parë - provuar klinikisht


Me furçën ekskluzive të Wonder për të vëlluar, zgjatur,kthyer, ndarë dhe për të siguruar kujdes me çdo lyerje!


Provë e njollosjes, provë flake, formula e veshjes së gjatë në të zezë intensive.Pa Paraben.

Për rezultate më të mira:

Hapi 1. Përdorni flokët e shkurtër për të ngritur dhe skalitur qerpikët.

Hapi 2. Lundroni furçën nga njëra anë në tjetrën ndërsa ngrini qerpikët për kthim maksimal.

Hapi 3. Krehni përmes qerpikëve me fijet e gjata për t’i zgjatur dhe përcaktuar.

Vëllim edhe më i madh se më parë PLUS edhe më shumë Gjatësi dhe Curl - Provuar Klinikisht! Δ


  • Volumizimet - deri në 16X herë më shumë vëllim Δ
  • Zgjat - deri në 68% më shumë gjatësi Δ
  • Të kthyer - deri në 119% më shumë të kthyerΔ
  • Ndan *
  • Kujdeset *

Δ Testuar Klinikisht * Testuar nga Konsumatori

Të gjithë Përbërësit
AQUA, HYDROGENATED OLIVE OIL CETYL ESTERS, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, METHYLGLUCAMINE, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, ACACIA SENEGAL GUM, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, CYCLOPENTASILOXANE, VP/EICOSENE COPOLYMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CYCLOHEXASILOXANE, SHOREA ROBUSTA RESIN, CAPRYLYL GLYCOL, DIMETHICONE, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, BHT, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM PHOSPHATE, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL, POLYSORBATE 60, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.