Home
Maskara
THE ONE
THE ONE 5-in-1 Wonder Lash Maskara Waterproof

Përshkrim

Maskara e papërshkrueshme nga uji për të gjitha gratë!

Përfitime edhe më të mira 5-në-1 për qerpikët perfekt!


Maskara me shumë përfitime të papërshkueshme nga uji me formulë të azhurnuar për të dhënë përfitimet më të mira në 5-në-1 që janë gati për çdo gjendje.


Me rezultate më të mira se kurrë më parë - provuar klinikisht! Me furçën ekskluzive Wonder për të vëlluar, zgjatur, curl, ndarë dhe për të siguruar kujdes me çdo goditje!


I papërshkueshëm nga uji, prova e njollave, mbrojtja e flakës, formula eqendrueshmerise së gjatë në të zezë intensive.Pa Paraben.

Për rezultate më të mira:

Hapi 1. Përdorni flokët e shkurtër për të ngritur dhe skalitur qerpikët.

Hapi 2. Lundroni furçën nga njëra anë në tjetrën ndërsa ngrini qerpikët për curl maksimale.

Hapi 3. Krehni përmes qerpikëve me fijet e gjata për t’i zgjatur dhe përcaktuar.


Heqja: Përdorni një pastrues make-up për sytë me bazë vaji ose pastrues të papërshkueshëm nga uji për përbërjen e syve.

Provuar klinikisht si kurrë më parë - MË SHUM vëllim, gjatësi dhe curl! Δ


  • I papërshkueshëm nga uji Δ
  • Volumizimet - deri në 6X herë më shumë vëllim Δ
  • Zgjat - deri në 54% më shumë gjatësi Δ
  • Kthen - deri në 161% më shumë curlΔ
  • Ndan *
  • Përkujdesjet

Δ Testuar Klinikisht * Testuar nga Konsumatori

Të gjithë Përbërësit
ISODODECANE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, CERA MICROCRISTALLINA, POLYETHYLENE, PARAFFIN, SILICA DIMETHYL SILYLATE, TALC, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, TOCOPHERYL ACETATE, BHT
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.