Home
Maskara
THE ONE
THE ONE Hypnotic Depth Maskara Triple Black

Përshkrim

Maskarë Hypnotic Depth me edicion të kufizuar me kompleks të trefishtë të pigmentit të zi – duke ofruar maskarën me intensitet më të thellë të ngjyrës së THE ONE. Krijuar për volum dhe gjatësi të jashtëzakonshme me ngjyra dhe thellësi hipnotizuese.


Hypno Tech Formula është një teksturë jashtëzakonisht e lëmuar, e ndërtueshme për t'ju dhënë rrëshqitje dhe gjatësi të pagabueshme ndërsa aplikoni.


Furça fleksibël Flutter skalit gjatësi të jashtëzakonshme për një efekt të lartë të thellësisë së ndikimit. Fijet e shkurtra në të dy anët funksionojnë si një rezervuar për pjesën më të madhe, duke depozituar një shtresë të trashë bojë për vetulla. Qimet më të gjata ndajnë secilin qerpik individualisht. Furça zvogëlohet në një majë të gjithanshme në formë koni, ideale për skalitjen e qerpikëve të poshtëm dhe këndit


* Testuar nga konsumatori.

  • Përdorni dy anët e furçës Flutter ndryshe për rezultate më të mira.
  • Fillimisht aplikojeni me fijet e shkurtra për të rritur volumin.
  • Krehni me qimet më të gjata për t'u zgjatur dhe përcaktuar.
  • Përdorni majën e ngushtë për qerpikët e poshtëm dhe qoshet e vështira për t'u arritur.

Krijuar për një përfundim të zi më intensiv se kurrë më parë, Kompleksi ynë i Pigmentit të Zi Triple është projektuar për të çuar thellësinë dhe errësirën në nivelin tjetër. Krijuar për intensitetin më të thellë të ngjyrës së THE ONE duke zgjatur* dhe voluminoz* qerpikët për një pamje hipnotike

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CERA ALBA, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM, METHYLGLUCAMINE, PALMITIC ACID, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, CYCLOPENTASILOXANE, CERA MICROCRISTALLINA, ACRYLATES COPOLYMER, PARAFFIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CYCLOHEXASILOXANE, PANTHENOL, VP/EICOSENE COPOLYMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, DIMETHICONE, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, BHT, SODIUM DEHYDROACETATE, PHENOXYETHANOL, LAURETH-21, PEG-12 DIMETHICONE, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, ETHYLPARABEN, CI 77499, CI 77266
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.