Home
Pudra të lëngshme
THE ONE
THE ONE Everlasting Sync Soft Matte Fondatine me SPF 10 & UVA mbrojtje

Përshkrim

Sinkronizoni lëkurën tuaj me një mat të butë


Boshllëku i matur butë i butë që sinkronizohet me nevojën e lëkurës për të dhënë një pamje të përsosur me një përfundim të butë-mat të një performance të qëndrueshme.


Me Pudrat absorbuese të Kontrollit të Vajit për të zvogëluar shkëlqimin e dukshëm ndërsa vishni duke dhënë një fund të butë mat dhe Teknologjia e Përgjigjes së Lëkurës e krijuar për të përshtatur lëkurën tuaj me mjedisin tuaj! Mbrojtja SPF 10 dhe UVA.


Projektuar për tu sinkronizuar me pluhurin e përjetshëm THE ONE’S.

Vendoseni direkt në fytyrë duke përdorur majat e gishtave të pastra ose një furçë themeli. Filloni aplikimin në qendër të fytyrës, duke punuar jashtë drejt skajeve. I butë dhe i përzier për një fund të bukur, madje të barabartë. Shmangni zonën e syve.

Pluhurat e Kontrollit të Vajit

Oil Control Powders është një pluhur sferik me veti thithëse që kontrollon shfaqjen e vajit / sebumit të tepërt në lëkurë gjatë gjithë ditës.


Teknologjia e reagimit të lëkurës

Mundësuar nga Teknologjia unike e Reagimit të Lëkurës e krijuar për tu përshtatur vazhdimisht me mjedisin përreth jush për ta mbajtur lëkurën tuaj të freskët dhe të ekuilibruar.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, DIMETHICONE, ISODODECANE, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, TITANIUM DIOXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, STEARYL DIMETHICONE, PEG-10 DIMETHICONE, SODIUM CHLORIDE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, SILICA, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, OCTADECENE, CAPRYLYL GLYCOL, ALUMINA, PARFUM, STEARIC ACID, DISODIUM EDTA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, POLYQUATERNIUM-51, BHT, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.