Home
Maska të ndryshme
Love Nature
Love Nature Vitality Maskë Letre për Të Gjitha Llojet e Lëkurës

Përshkrim

SHKËLQENI ME NATURALITET NGA PORTOKALLI DHE TËRSHËRA!


E mbushur me të gjitha mirësitë e natyrës, Maska e Fletës së Vitalitetit të Dashurisë është marrja e dëshirës së lëkurës suaj për të cilën keni dëshiruar!


Tani ju mund t'i jepni lëkurës suaj një shtysë zbukuruese kurdo, kudo me këtë maskë të hollë dhe të lehtë të fytyrës të mbushur me ekstrakte të super përbërësve natyralë Portokalli dhe Tërshëre. Projektuar për të zgjuar lëkurën, është një mënyrë e shkëlqyeshme për të marrë 15-20 minuta për t'u çlodhur dhe për të ndihmuar lëkurën tuaj të duket dhe ndjehet e shkëlqyeshme, e rigjallëruar dhe e qetësuar.


Një tjetër gjë është e mrekullueshme, është bërë duke përdorur TENCEL eko-miqësoreTM fibra druri. Me burim nga pemët e rritura në pyje të menaxhuara në mënyrë të qëndrueshme, ata marrin 10-20 herë më pak ujë për të prodhuar kur krahasohen me pambukun, kështu që ju mund të ndihmoni në shpëtimin e planetit sa herë që përdorni një të tillë!
Testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Pastroni dhe tonifikoni duke përdorur produktet tuaja të preferuara Love Nature. Vendosni maskën, pastaj shtrydhni çdo tepricë nga qesja dhe shtypni fytyrën, qafën dhe dekoltenë. Vishni për 15-20 minuta, hiqni dhe hidhni çdo mbetje në lëkurën tuaj derisa të thithet plotësisht. Mos e shpëlani. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë. Nëse ndodh kontakti me sy, pije me ujë të ngrohtë. Përdorni kur është e nevojshme.

Natural Orange ekstrakt i lëngut të portokallit.është si një rreze dielli për lëkurën tuaj, pasi ndihmon në tonifikimin dhe rigjallërimin e saj. E mbushur me Vitaminë C, maska ​​përmban përbërës antioksidues për ta mbrojtur atë nga stresuesit e mjedisit, si ndotja.

Natural Oat ekstrakt tërshëreështë mirësia e personifikuar dhe një ndjesi e kujdesit për lëkurën! Me aftësinë e saj fantastike hidratuese, ndihmon në kushtëzimin e lëkurës dhe për ta bërë atë më të butë dhe të lagur, por gjithashtu ofron përfitime të tjera qetësuese. Lëkura juaj do të ndihet sikur është e mbështjellë me pambuk!
Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, TREHALOSE, 1,2-HEXANEDIOL, HYDROXYACETOPHENONE, SODIUM LACTATE, XANTHAN GUM, ALLANTOIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, DIMETHICONE, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, DISODIUM EDTA, ISOHEXADECANE, PPG-26-BUTETH-26, SODIUM PCA, UREA, PEG-40 STEARATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, HYDROLYZED SODIUM HYALURONATE, CETEARYL METHICONE, STEARETH-2, STEARETH-21, PHENOXYETHANOL, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT EXTRACT, TRIACETIN, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, SCUTELLARIA ALPINA FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, CHLORPHENESIN, POLYQUATERNIUM-51, SODIUM HYALURONATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, BENZOIC ACID, METHYLPARABEN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM PHOSPHATE
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.