Home
Sprej për Trup & Deodorant
Giordani Gold
Deodorant për meshkuj Giordani Gold Man Anti-perspirant Roll-On

Përshkrim

Deodorant roll-on efektiv mashkullor kundër djersës, i mbushur me aromën e rafinuar të GG Man për t'ju mbajtur të ndiheni të freskët nga mëngjesi në mbrëmje.

Duke ofruar mbrojtje të provuar dhe të qëndrueshme kundër djersitjes, formula e lehtë dhe kremoze thahet shpejt për t'i lënë nënsqetullat një ndjenjë të lëmuar – pa shenja të bardha dhe zero mbetje ngjitëse.

Aroma e shumëanshme e Vetiver-it sjell një karakter drusor, të tymosur, i cili është në kontrast me Bergamotin e freskët, duke e bërë këtë një shtesë aromatike të përditshme për të përmirësuar përvojën tuaj të aromës. I testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni formulën roll-on çdo ditë për të pastruar dhe tharë nënsqetullat.

Formula e testuar dermatologjikisht është e mbushur me aromën e rafinuar të GG Man.

Aspektet e shijshme, freskuese të Bergamot dhe Mandarin Accord përzihen me Piper të Zi pikant dhe Petitgrain për të hapur aromën me një përshtypje të parë të ndritshme dhe të fuqishme. Notat delikate të luleve të freskëta të Jasemines dhe Nerolit janë në kontrast me një efekt aromatik mashkullor. Një bazë e rafinuar me Vetiver të shumanshëm sjell një karakter të drunjtë dhe të tymosur që zgjat, ndërsa notat elegante të drurit të sandalit dhe qelibarit balancojnë aromën e sofistikuar.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., ALUMINUM CHLOROHYDRATE, C12-13 PARETH-9, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, BUTYLENE GLYCOL, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, SODIUM PHOSPHATE, LINALOOL, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.