Home
Kujdesi i Trupit
Giordani Gold
Giordani Gold Essenza Kremë për Trup e Parfumuar

Përshkrim

Një krem ​​trupi i kushtueshëm, hidratues i parfumuar me bukurinë shkëlqyese, me lule të drurit të Giordani Gold Essenza. I mbushur me një përqendrim të lartë të aromës për një përvojë më luksoze të aromës. E lavdishme më vete ose si bazë për Parfumin Giordani Gold Essenza.

  1. Aplikojeni në lëkurën e pastruar pas banjës ose dushit.
  2. Përdoreni me bollëk në të gjithë trupin.
  3. Përdoreni së bashku me Parfum Giordani Gold Essenza (31816) për një aromë të qëndrueshme në të gjithë trupin.
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, PARFUM, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, CARBOMER, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, CETEARETH-20, PROPYLPARABEN, HEXYL CINNAMAL, STEARIC ACID, DISODIUM EDTA, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, LIMONENE, ISOPROPYL MYRISTATE, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 19140
 

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.